ładowanie…

Nagrody

O co we FlexiLidze toczy się gra?

 1. Puchar dla zwycięzcy, medale dla podium i najlepszej zawodniczki oraz nagrody dla najlepszych zawodników i zawodniczek.
 2. Dziesiątki innych nagród do rozlosowania wśród najaktywniejszych zawodników. (patrz poniżej)
 3. Co miesiąc losujemy też nagrody wśród najbardziej rzetelnych zawodników, czyli takich, którzy nie odwołali żadnego meczu.


Nagrody za 2019

Każdy gracz, który rozegrał wszystkie 3 sezony w danym sporcie ma szanse na nagrody. Jeśli masz odegrany sezon jesienny, wiosenny i letni, weźmiesz udział w jesiennym losowaniu nagród i może trafić Ci się jedna z poniższych pozycji. O szansach na wylosowanie decyduje ilość zebranych "ticketów".

Ile "ticketów" zebrałem do tej pory?

Nagrody do zgarnięcia w sezonie wiosennym 2019

 1. 2x profesjonalny dysk frisbee ARIA - co miesiąc

  Pierwszą nagrodę dla graczy, którzy w danej rundzie nie odwołali żadnego meczu sponsoruje portal ultizone.pl. Do wygrania w losowaniu dla najrzetelniejszych graczy rundy są dwa profesjonalne dyski amerykańskiej firmy ARIA akredytowane przez światową federację ultimate frisbee. Dysk doskonale sprawdzi się podczas wiosennego pikniku, czy wypadu na plażę! Można na Tobie polegać? 2. 2x podwójna wejściówka do Hangaru 646 - co miesiąc

  Park trampolin Hangar 646 to eden dla miłośników aktywności fizycznej w każdym wieku. Hangar 646 to w sumie 7000 m2 batutów, zjeżdżalni, basenów z gąbkami i innych przeróżnych atrakcji, dostępne już w trzech warszawskich lokalizacjach: na Gocławiu, Mokotowie i Targówku. Najrzetelniejsi gracze mają szanse trafić w comiesięcznym losowaniu dwie podwójne wejściówki na godzinę brykania w tym wesołym miejscu. Można na Tobie polegać?

 3. Arena wspinaczkowa Wgórę - 4 lekcje z trenerem

  Arena wspinaczkowa Wgórę przy Merliniego 2 na Mokotowie. Jeśli jeszcze się nie wspinasz, a chciałbyś zacząć - w miłej, koleżeńskiej atmosferze, pod okiem doświadczonych instruktorów, oraz w dogodnej lokalizacji - zapraszamy! Z przyjemnością pomożemy Ci w stawianiu pierwszych wspinaczkowych kroków, nauczymy jak bezpiecznie się asekurować i podpowiemy co dalej. Najlepsi gracze sezonu wiosennego mogą wygrać 4 godzinne lekcje z trenerem!

 4. Hula Kula - 12 voucherów na kręgle i bilard

  Rozrywkowe centrum miasta Hula Kula to idealne miejsce na imprezę, spotkanie z przyjaciółmi czy wieczorek biznesowy. Czy są tu amatorzy sportów barowych? Najlepsi gracze sezonu wiosennego mają szansę na wygranie 12 voucherów na grę w bilard i 12 na grę w kręgle. Miłego wieczoru!

 5. erakiety.com - 12 kodów rabatych 30% w sklepie

  Z przyjemnością ogłaszamy współpracę ze sklepem internetowym erakiety.com. Najlepsi gracze sezonu wiosennego mają szansę zgarnąć kody na zniżkę 30% na cały asortyment sklepu. W ofercie znajdziecie buty, rakiety, akcesoria, torby najlepszych marek. Wszystko czego potrzebujecie, by jeszcze lepiej zaprezentować się na kortach FlexiLigi!

 6. Suncanna - 4 słoje suszu z konopi CBD

  Konopie są używane przez ludzkość od lat, a ich wpływ na zdrowie jest coraz bardziej doceniany przez badaczy na całym świecie. Sprzyjająca koniunktura skłoniła polską firmę Suncanna do wprowadzenia na rynek polski wysokiej jakości suszu konopnego bogatego w prozdrowotny związek CBD. Produkt jest w pełni legalny i oznaczony certyfikatem jakości. Najlepsi gracze sezonu wiosennego mogą liczyć na skorzystnie z relaksujących właściwości produktów od Suncanna.

 7. Speleon Jaskinia Zdrowia - 8 wejściówek do groty solnej

  Speleon to profesjonalny ośrodek medycyny uzdrowiskowej. Pomiędzy najlepszych graczy sezonu zostanie rozdzielone 8 karnetów na godzinny pobyt w grocie solnej. Karnet można użyć opcjonalnie także na wejście na saunę. Skorzystaj z leczniczych skutków haloterapii w grochowskim Speleonie!

 8. Centrum rehabilitacji sportowej - 4 karnety open

  Centrum Rehabilitacji Sportowej to najlepsi specjaliści z dziedziny fizjoterapii, ortopedii i diagnostyki USG. 10 lat doświadczenia i najlepsi w Polsce specjaliści zapewniają najwyższą jakość usług. Jeżeli doskwiera Ci uraz, udaj się pod opiekę CRS!

 9. Baseny Kora - 5 wejściowek dla dwojga

  Gorąco? Czas udać się na basen i poczuć orzeźwienie. Baseny Kora to kompleks basenów umiejscowiony na warszawskim Wawrze. Oprócz pluskania w kilku basenach, na terenie kompleksu prowadzone są liczne atrakcje, m.in. działająca cały czas strefa gastronomiczna. Cały dzień na basenie? Czemu nie!

Masz pomysł na nagrodę? Chcesz dołączyć do grona sponsorów i ofiarować coś do losowania?

Napisz do nas! Możesz użyć tego formularza kontaktowego lub e-maila andrzej.holnicki@flexiliga.pl, skontaktujemy się z Tobą. Dziękujemy!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając z niej, wyrażasz na to zgodę. (Więcej o ciasteczkach) Rozumiem